Anti-aging show a Helena Vondráčková, Nu Skin dává možnosti a plní sny.

1.10. 2017 Plníme si sny 1374x

Je asi tak 11 hodin dopoledne a je čas na velké přípravy. Proč? Protože dneska je ten super den, který mně otevírá další dveře do další etapy mého podnikání.

Toužila jsi někdy po tom, že děláš, co tě baví, plníš si sny a děláš věci, které by se ti ani ve snu nezdály, že by se přeci jen mohli dít, že přece jen tobě by se plnily?

Na základce jsem moc štěstí neměla, ale aspoň jsem se vyučila. Přece jen jsem věděla, že takový život moc nechci, že to není úplně ten šálek kávy, který bych chtěla pít celý život.
Musela jsem to přeci jen nějak změnit. Dlouhá etapa zkoušení a přemýšlení o tom, co je pro můj život správné. Také přemýšlíš, jak dál a co se svým životem? No tak to mě určitě plně chápeš.
Zkoušení a tvrdé dopady na zadek, už mě taky začal pěkně bolet, ale přece jen jsem se nevzdala.

Příležitost se dostavila a byla to perfektní příležitost pro můj život.

    ŽIVOT ZAČÍNÁ ZA HRANICÍ VAŠÍ KOMFORTNÍ ZÓNY

Jedeme dál.

Přípravy vrcholí, líčení, česání a teď co na sebe? Velké dilema. Popravdě? Vyházela jsem celý šatník, abych našla to, co jsem potřebovala, abych, až se budu fotit s Helenkou Vondráčkovou,vypadala vedle ní skvěle. Nějaký ten outfit jsem přece jen našla, do obchodu jsem na poslední chvíli naštěstí nemusela. =D

Asi tak v 12:15 sedám do auta a odjíždím směr Praha ! Ou jé =)

Jupí jsem tu. Excelentní konference s exkluzivními lidmi kolem sebe. Přesně to jsem potřebovala. Cítit tu skvělou atmosféru lidí, kteří jsou na stejné vlně, kteří mně rozumí a mám si s nimi co říct.
Stojím, rozhlížím se a oddychuji a říkám si: „ANO jsem tu, funguje to, dokázala jsem to.“ Nejkrásnější pocit, který můžeš mít. Srdce mi tlouklo a já nechtěla domů. Přesně takovou atmosféru potřebuji kolem sebe, objevila jsem svůj život.

Přesně takové pocity mívám, když vstoupím na místo s takovými lidmi, s takovou atmosférou a s úžasnými přednáškami, které člověka posouvají dál a dál.

VIP

Páni, já mám VIP vstupenku s číslem jedna. Sedím s lidmi, kteří mají VIP vstupenku. Dostala jsem se do řady VIP, kde sedělo 60 lidí z 600 a my měli možnost focení s Helenou Vondráčkovou.
To je prostě bomba =)

Přednášky, které nás na začátku čekali, byly o Galvanic spa, Galvanic body spa, AgeLoc Me a o novince LumiSpa, která mimochodem přijde na trh v lednu 2018.

A pak to přišlo, oujé. Na scénu přichází Helena Vondráčková ta, která nám prozradila svoji zkušenost s výrobky Nu Skin. Prozradila nám, že výrobky používá více jak 5 let a bez galvanicu nedá ani ránu. =D
Konečně jsem viděla ji, Helenu. Byla jsem naprosto nadšená a šťastná a děkovala jsem si za to, že opouštím komfortní zónu a překonávám sama sebe. Že přece jen nezůstávám stát na místě, ale ba naopak skáču do všeho po hlavně, a když něco nevím, tak se zeptám.

A pak to přišlo společná fotka s Helčou. Všichni na podium a úsměv, cvak a už to bylo. =D Ale přece jen to ještě nebylo ono. Naštěstí moje sponzorka, která měla před Helenou přednášku, zůstala v zákulisí. A nás s děvčaty nenapadlo nic lepšího, než běžet za ní za oponu. A ona tam byla.

„Prosím Vás, mohli bychom se s Vámi vyfotit?,“ ptali jsme se. „Ale jistě.“ Cvak a fotka byla v mobilu. Nejkrásnější chvíle z Anti-Aging show fotka s Helenou. =D

Co tím vším chci říct? Ať jsi Mgr. nebo máš jen výuční list, anebo si myslíš, že na to prostě nemáš. Věř mi, máš na to.

U sebe v týmu mám ještě místo =) a držím ho právě tobě. =)
Napiš mi a plň si sny s Nu Skin a mým týmem =)* Těším se na Tebe, Ingrid. :-*

Jmenuji se Ingrid a můj podnikatelský svět se mi začal objevovat v roce 2011, když jsem objevila kouzlo podnikání. Otevřela jsem si masérský a kosmetický salon, který mám dodnes. V roce 2017 jsem objevila kouzlo online podnikání a kouzlo produktů firmy Nu Skin, které mě začaly doslova hýbat životem. Najednou se naplňovalo to, čeho jsem chtěla dosáhnout, aniž bych musela trávit spoustu hodin v salonu. Celý svět jsem měla na dlani. Uvědomila jsem si, že díky online podnikání mám více času jak na sebe tak na svoji začínající rodinu. A to jsem přesně chtěla. Ale není to jen online svět, pomáhat ostatním, ukazovat, doporučovat. Bylo to také o firmě a o produktech. Nechtěla jsem budovat něco jen kvůli penězům, volnosti a času. Toužila jsem pracovat a budovat si svůj byznys u takové firmy, která má výsledky . A tato firma mi je okamžitě dala.
Komentáře