Celebrity které se také žehlí 

Takhle skvěle vypadají holywoodské hvězdy díky galvanické žehličce Nuskin galvanicSpa


Brad Pitt

Krasavec, který strávil sedm let v Tibetu a mládl v podivuhodném případu Benjamina Buttona, přiznal německému časopisu Bunte, že používá žehličku GALVANIC SPA. Je to na něm opravdu vidět.


Nicole Kidman

Nicole Kidman, Moje krásná čarodějka, ohromuje svoji krásou nejen Hollywood ale i celý svět. Není divu, že to mezi ní a hercem Willem Ferrellem ve výše zmiňovaném filmu tak jiskřilo. Za svoji krásu vděčí pravidelnému používání galvanické žehličky a jak ona hrdě říká, nemůže si ji vynachválit.


Sophia Loren

Sophia Loren, italská diva, která v 60. letech minulého století ohromovala muže svoji krásou a i dnes si zadá s mladými herečkami a jejich krásou. Protože jak sama říká:
"Proč bych chodila na plastiku obličeje, když od 50 let absolvuji pravidelně galvanické žehlení ....." 


Simon Cowell

Simon Cowell, slavný popravčí a nepříjemně upřímný porotce z nejslavnějších talentových soutěží světa také přiznal, že používá galvanické žehlení, aby před kamerou vypadal skvěle. Nutno podotknout, že vypadá.


Toni Braxton

Zpěvačka slavného hitu Unbreak my heart, Toni Braxton, také na veřejnosti přiznala, že se žehlí. Galvanickou žehličku NuSkin doslova miluje.


Tereza Kostková

Málokterá česká hvězda přizná, že si ke kráse pomáhá nějakým zákrokem. Hvězda seriálu Cesty domů Tereza Kostková si nechala operativně upravit dolní víčka a obličej si pravidelně žehlí galvanickou žehličkou.