Glacial Marine Mud Mask – toto zázračné, jemné bahno …

18.9. 2017 Plníme si sny 1060x

Glacial Marine Mud Mask – toto zázračné, jemné bahno se nachází ve vzdáleném ústí řeky v Britské Kolumbii. Dokáže absorbovat odumřelé buňky, přebytečnou mastnotu a další nečistoty. Tak by se dal tento produkt shrnout ve dvou větách

 

Pokud máte problém s mastnou pletí, akné, černými tečkami, nebo prostě jen potřebujete rozzářit pleť… právě pro Vás je tato pleťová maska určena.
Tato maska z jemného bahna vytahuje z pleti nečistoty, mastnotu a odumřelé kožní buňky. Poskytuje pleti dostatek výživných minerálů, včetně zinku, prospěšných pro pokožku. Částečky z mořské hlíny obsažené ve struktuře bahna zanechávají pokožku hladkou a svěží. Proto je tato maska vhodná pro všechny typy pleti.

Při nanášení této pleťové masky ze začátku pocítíte chlad. Nenechte se jím vystrašit. Po jejím nanesení si udělejte pohodlí například čtěte svoji oblíbenou knihu. Maska začne již při nanášení měnit barvu na světlezelenou a začne tuhnout. Já ji nechávám působit přibližně 20 minut. Již po 5 minutách se začnou objevovat mastné skvrny, které budou vlhké na pohled nehezké. Mastnota se objevuje převážně v T zóně (čelo, nos, brada). To znamená, že maska pracuje tak, jak má. Vytahuje škodliviny a nečistoty z obličeje na povrch pokožky.

Výhoda této masky spočívá v tom, že ji můžete použít na celé tělo, pokud máte akné na zádech v dekoltu kdekoliv, nebojte se natřít masku i tam. Velikost tohoto produktu je 200g to znamená přibližně 40 použití.
Pokud máte zájem o tento produkt, tak mě neváhejte kontaktovat na info@ingridklirova.cz. Ráda Vám pomohu překonat nečistoty a přebytečnou mastnotu na Vaši pleti.

Jmenuji se Ingrid a můj podnikatelský svět se mi začal objevovat v roce 2011, když jsem objevila kouzlo podnikání. Otevřela jsem si masérský a kosmetický salon, který mám dodnes. V roce 2017 jsem objevila kouzlo online podnikání a kouzlo produktů firmy Nu Skin, které mě začaly doslova hýbat životem. Najednou se naplňovalo to, čeho jsem chtěla dosáhnout, aniž bych musela trávit spoustu hodin v salonu. Celý svět jsem měla na dlani. Uvědomila jsem si, že díky online podnikání mám více času jak na sebe tak na svoji začínající rodinu. A to jsem přesně chtěla. Ale není to jen online svět, pomáhat ostatním, ukazovat, doporučovat. Bylo to také o firmě a o produktech. Nechtěla jsem budovat něco jen kvůli penězům, volnosti a času. Toužila jsem pracovat a budovat si svůj byznys u takové firmy, která má výsledky . A tato firma mi je okamžitě dala.
Komentáře