Kdo píše

Jmenuji se Ingrid a můj podnikatelský svět se mi začal objevovat v roce 2011, když jsem objevila kouzlo podnikání. Otevřela jsem si masérský a kosmetický salon, který mám dodnes. V roce 2017 jsem objevila kouzlo online podnikání a kouzlo produktů firmy Nu Skin, které mě začaly doslova hýbat životem. Najednou se naplňovalo to, čeho jsem chtěla dosáhnout, aniž bych musela trávit spoustu hodin v salonu. 
Celý svět jsem měla na dlani. Uvědomila jsem si, že díky online podnikání mám více času jak na sebe tak na svoji začínající rodinu. A to jsem přesně chtěla.
Ale není to jen online svět, pomáhat ostatním, ukazovat, doporučovat. Bylo to také o firmě a o produktech. Nechtěla jsem budovat něco jen kvůli penězům, volnosti a času. 
Toužila jsem pracovat a budovat si svůj byznys u takové firmy, která má výsledky . A tato firma mi je okamžitě dala. 

Postav čtyři zdi a máš bezpečí. Jednu zbourej a máš volnost. 

Ingrid Klírová

Jsem holka, která si ráda plní své sny a ráda zkouší nové věci. Miluji péči o tělo a zdravý životní styl. 
Ráda vařím, cestuji a ještě raději překonávám svoji komfortní zónu. Nerada zůstávám na jednom místě a nerada dělám stejné věci každý den. Nemůžu být zaměstnaná, nerada poslouchám svého šéfa =) Máte to také tak?
Dnes jsem šťastná, že mohu dělat, co mě baví, pomáhat ostatním překonávat svoji komfortní zónu a ukazovat vám, že život jde opravdu žít, ne jen přežívat =)
Neváhejte mi napsat moc ráda s Vámi pohovořím =)