LUXUSNÍ technologie, která hloubkově čistí pleť

2.11. 2017 Plníme si sny 3934x

Milá ženo, dívko ale i muži. Ráda bych vám představila novou technologii, která přijde na trh v lednu 2018. Máme štěstí, že už někteří z nás mají možnost tento produkt vlastnit.

Produkt LumiSpa

Měli jsme možnost vidět tři druhy kartáčku na želé. Přijde vám to divné? Čtěte dál.

Čistící kartáčky od jiných firem mají štětinky. Určitě už jste někdy viděli i slyšeli o čistícím kartáčku na pleť. Zkouška na želé probíhala tak, že se želé pomazalo daným čistícím gelem, který použijete ještě než kartáčkem přiložíte k pleti. Dva kartáčky se stětinkami želé narušilo. Čistící kartáček LumiSpa, který má silikonovou hlavici, želé neporušilo. Jaký v tom bude rozdíl? Chcete si plet porušit, anebo ne?
Přikládám video ZDE:

Co je kartáček LumiSpa?

Kartáček užívá způsob kontraoscilace. To znamená, že má na jedné hlavici dva pohyby a to, jeden doprava a druhý doleva. Pak obsahuje tlačítko, které vám připomene, že máte přejít na další část obličeje. To znamená, že čištění probíhá 2 minuty, což vám takřka nezabere žádný čas. Na každou část obličeje tak máte 30 vteřin a sám kartáček LumiSpa vám ukáže, že máte přejít na další partii.

Kontraoscilace v tomto případě znamená to, že kartáček LumiSpa pohybuje buňkami a nutí je, aby tvořily proteiny, které naše pleť potřebuje. Ke kartáčku jsou tři gely pro mastnou, suchou, anebo smíšenou pleť.

Když se špína z pokožky odstraňuje, tak je zároveň pokožka masírována. Začne se 4× až 5× více tvořit protein elastin, který se podílí na elasticitě a pravém sex appealu pokožky.

Po každém použití je vidět podstatné zlepšení pleti:   Čistější, hladší, jasnější, jemnější póry.

Studie zabývající se studiem kartáčku LumiSpa trvající 12 týdnů měla překvapivé, ale ne nečekané výsledky.  Sám Joe Chang řekl, že po 12 týdnech je pleť podobná pokožce narozeného miminka.

Kartáček LumiSpa je produkt, který má výsledky během 2 minut. Tento produkt není jen pro ženy, ale i muže, kteří tento produkt mohou požívat i přes kratší vousy.

Póry potřebují dýchat a být čisté. Díky kontraoscilačnímu pohybu odstraní nečistoty z pórů, a tím se póry zmenšují a pleť je jemnější, hladší, jasnější.

Je to úplně nový druh čištění, který se dá používat ve sprše a je voděodolný. Provádí příjemnou masáž obličeje. Budete mít pocit jako by vám na obličej padaly kapky jarního deště.

Ke kartáčku LumiSpa si můžete vybrat ze tří druhů gelu a to pro mastnou, suchou nebo smíšenou pleť. Kartáček obsahuje jeden hladký a jeden hrubý nástavec.

Výhoda kartáčku LumiSpa je, že hlavice je vyrobena s lékařského silikonu, který odejmete a umyjete. Nikdy se nečistíte se znečistěným kartáčkem . Většina kartáčků na čištění pleti má ve své hlavici štětinky, ve kterých se vždy budou držet bakterie. Tím si určitě většina z nás pleť čistit nechce.

9 důvodů, proč kartáček LumiSpa používat:

 1. Úžasný pocit hladkosti
 2. Masáž pleti
 3. Příjemný nástavec
 4. Snadné použití,
 5. Okamžitý výsledek
 6. Póry se vyčistí
 7. Póry se zmenší
 8. Zvyšuje produkci elastinu a kolagenu v pleti
 9. Pleť se rozzáří

A jak vypadá konkurence? Nemá žádnou s těchto výhod:

Kartáček LumiSpa čistí lépe než cokoli jiného na trhu
Kartáček LumiSpa lépe obnovuje buňky

Co získáme?
Hladkost pleti
Objem (štavnatost)
Zmenšenou velikost pórů
Čistotu
Hladkost
Zářivost
Jemnost

Slova Joe Changa: „Nikdo na celém světě ani v galaxii nenabízí to co mi.
Nikdo na celém světě nenabízí trilogii.“

Co to znamená?:

 • Buněčný pohyb (kontraoscilaci), který tvoří buněčné proteiny pleti, které zpomalují stárnutí
 • Obnova kůže (exfoliace) a hluboké čištění pórů
 • Mikrogalvanizace (s naším Galvanic Spa)

Shrnutí

 • Stačí 2 minuty
 • Duální přístroj
 • Kontraoscilační pohyb
 • Podpora buněčného proteinu
 • Hloubkově čistí póry
 • Dodává pleti šťavnatost
 • Voděodolnost
 • Vyhlazuje, masíruje, čistí a vypíná pleť
 • Hlavice je silikonová
 • Stimuluje produkci kolagenu a elastinu
 • Vhodný jak pro ženy tak i pro muže

Chcete mít i vy kartáček LumiSpa doma v koupelně? Pokud ano, napište mi. Ráda si s vámi o kartáčku LumiSpa pohovořím. =)

Krásný den, Ingrid.   

Jmenuji se Ingrid a můj podnikatelský svět se mi začal objevovat v roce 2011, když jsem objevila kouzlo podnikání. Otevřela jsem si masérský a kosmetický salon, který mám dodnes. V roce 2017 jsem objevila kouzlo online podnikání a kouzlo produktů firmy Nu Skin, které mě začaly doslova hýbat životem. Najednou se naplňovalo to, čeho jsem chtěla dosáhnout, aniž bych musela trávit spoustu hodin v salonu. Celý svět jsem měla na dlani. Uvědomila jsem si, že díky online podnikání mám více času jak na sebe tak na svoji začínající rodinu. A to jsem přesně chtěla. Ale není to jen online svět, pomáhat ostatním, ukazovat, doporučovat. Bylo to také o firmě a o produktech. Nechtěla jsem budovat něco jen kvůli penězům, volnosti a času. Toužila jsem pracovat a budovat si svůj byznys u takové firmy, která má výsledky . A tato firma mi je okamžitě dala.
Komentáře