Objevte svět Nu Skin

Jste připraveni v každém věku vypadat, cítit se a žít mladistvěji? 
Byl to pouhý sen, ale nyní společnost Nu Skin® skutečně vzdoruje vašemu věku.

Výsledky GalvanicSpa - Body

PŘEDNÍ ANTI-AGINGOVÁ SPOLEČNOST

Společnost Nu Skin® si razí cestu díky inovaci, kterou se odlišuje od ostatních. Jsou jimi jedinečné posilovací kultury a inovativní, klinicky ověřené produkty. Jednotlivé produkty jsou nabízeny ve dvou hlavních kategoriích: Nu Skin® a Pharmanex®. První jmenovaná řada nabízí prvotřídní produkty péče o pleť a druhá jmenovaná řada se zaměřuje na produkty zabývající se výživou. Všechny produkty jsou navrženy tak, aby Vám pomohly vypadat a cítit se mladě. Níže najdete výčet několika zajímavých skutečností o společnosti Nu Skin®.

VĚDA ageLOC®

Vypadáte na svůj věk? Mějte to pod kontrolou díky ageLOC®

 

Z poznatků několikaletého výzkumu společnosti Nu Skin® a ve spolupráci s předními vědci byl vyvinut firemní vědní obor ageLOC®, tedy revoluční metoda, jež ovlivňuje to, jak vypadáme. Tato patentovaná metoda je založena na principu identifikace klíčové skupiny genů tzv. superznaků, které se přímo podílejí na stárnutí organismu např. oxidaci, a které společnost Nu Skin®  nazývá jako „arSuperMarkery“. AgeLOC® se zaměřuje především na tyto „arSuperMarkery“, elementární zdroje viditelných známek stárnutí pleti, průvodních znaků stárnutí.

Produkty ageLOC® jsou produkty péče zvenčí a doplňky stravy, které naopak působí zevnitř ven, regenerují tělo i mysl a navrací je zpět do rovnováhy. Kombinací těchto dvou faktorů se optimalizuje jejich účinek a jsou klíčem k tomu, abyste žili déle mladší.

ageLOC

Dr. Joseph Chang

"Nu Skin® vynáší vědeckou disciplínu zabývající se zdroji stárnutí na zcela novou úroveň studiem genetického původu, jak a proč stárneme."

-Dr. Joseph Chang, vedoucí vědecký pracovník

Více než 30 let zkušeností

Agilní podnikatelská praxe a osvědčené produkty dělají ze společnosti Nu Skin® to, čím na trhu je. To vše je podpořeno více než 30 lety praxe.

Více než 150 celosvětových ocenění 

Společnost Nu Skin® je pravidelně oceňována od předních organizací v odvětví a médii je respektována za to, že se odlišuje od ostatních společností po celém světě.

Působí na 54 trzích světa

Nu Skin enterprises je společnost v hodnotě 3 miliard dolarů, která na trh dodává vysoce kvalitní produkty prostřednictvím celosvětové sítě. 

 

Vyvážený přístup

Nu Skin se staví ke stárnutí unikátním způsobem pomocí vyváženého produktového portfolia: péče o pleť Nu Skin se zaměřuje na stárnutí zvnějšku dovnitř a výživové doplňky Pharmanex byly navrženy s cílem vyživovat tělo zevnitř ven.

 

TESTY PRODUKTŮ NU SKIN