Představuji Vám ageLOC LumiSpa – čištění pleti 21.století

11.2. 2018 Plníme si sny 2925x

Nikdy jsem si nemyslela, že si čistím pleť špatně. Ba naopak. Byla jsem velká puntičkářka, protože jsem od útlého věku řešila svoji problematickou pleť. Vodičky, gelíčky, pěnky a spoustu zbytečných minut v koupelně. No, to jsem byla prostě já. Ale měla jsem vše tak, jak jsem chtěla. Všude jen samé odličovací tamponky, ubrousky a plný košík odpadu.

V říjnu jsem měla možnost vyzkoušet si přímo na svoji pleť novinku, která dorazila do Čech v lednu 2018. Novinka jménem LumiSpa, která mě v říjnu překvapila především vzhledem. Což je trošku divné, že? Mělo by mě to přece zaujmout výkonem, co to umí, jak to čistí, jaká je po tom pleť a tak dále. No, ale mě LumiSpa zaujal vzhledem. V lednu, když LumiSpa dorazil na náš trh, jsem věděla, že ho chci. Všichni o něm básnili, jak je skvělý, výkonný, pleť je po něm svěží, jemná, čistá, tak krásně promasírovaná a šťavnatá. Prostě jsem věděla, že ho musím mít.

Tím, že jsem spoustu produktů od firmy měla a pokračovala jsem v své závislosti na produktech, které mě od začátku zaujali a spoustu věcí mám osobně vyzkoušených dlouhodobě, jsem věděla, že se v koupi LumiSpa nezmýlím a produkt mě mile překvapí jako vše od firmy.

Já, celá se nedočkavostí třesoucí,  sedím u počítače ráno 25.1. v 6:00 a nedočkavě objednávám . Po čtyřech dnech mám svůj LumiSpa doma. No hádejte? Hned jsem šla LumiSpa otestovat. Večer znova, ráno opět a tak pořád dokola už 14 dní. Takže od té doby žádné odličovací vody, pěnky, ubrousky, tamponky atd… Jen LumiSpa.

A jak jsem říkala, že jsem se nezklamala v žádném produktu, tak ani v této novince ne. Make-up už neodličuji. Rovnou navlhčím obličej, nanesu čistící gel, který je součástí Lumispa, zapnu a pohodlně čistím. Půl minutky jedna část tváře. LumiSpa je totiž zároveň dost chytře provedený a po každé půl minutce mě upozorní, že mám přejít na další partii. Upozorní mě i na to, pokud více přitlačím. Nemusíte tlačit. Stačí jen přiložit a jezdit po tváři sem a tam. Jak slibovali…

Módu si můžete koupit, ale styl, ten musíte mít.“ -Coco Chanel

Pleť je opravdu šťavnatá, svěží, promasírovaná a hlavně je opravdu dokonale vyčištěná. Zároveň, co mě se velice líbí je, že jej mohou používat i muži. Existují dva typy hlavic LumiSpa. Normální a hrubá. Normální pro dámskou pleť a hrubá pro pánskou, takže krásně vyčistit i pánskou pleť přes vousy. V nabídce jsou čistící gely s AgeLockem na normální/smíšenou, mastnou, anebo suchou pleť. Vybere si opravdu každý a je voděodolný =)

Chceš svůj LumiSpa? Napiš mi – info@ingridklirova.cz

Jmenuji se Ingrid a můj podnikatelský svět se mi začal objevovat v roce 2011, když jsem objevila kouzlo podnikání. Otevřela jsem si masérský a kosmetický salon, který mám dodnes. V roce 2017 jsem objevila kouzlo online podnikání a kouzlo produktů firmy Nu Skin, které mě začaly doslova hýbat životem. Najednou se naplňovalo to, čeho jsem chtěla dosáhnout, aniž bych musela trávit spoustu hodin v salonu. Celý svět jsem měla na dlani. Uvědomila jsem si, že díky online podnikání mám více času jak na sebe tak na svoji začínající rodinu. A to jsem přesně chtěla. Ale není to jen online svět, pomáhat ostatním, ukazovat, doporučovat. Bylo to také o firmě a o produktech. Nechtěla jsem budovat něco jen kvůli penězům, volnosti a času. Toužila jsem pracovat a budovat si svůj byznys u takové firmy, která má výsledky . A tato firma mi je okamžitě dala.
Komentáře